Jak skutecznie komunikować dane i tworzyć lepsze wykresy? Kup nagranie webinaru.

Nagranie webinaru - skuteczna komunikacja danych, jak tworzyć wykresy

Kup za 99 PLN dostęp do nagrania webinaru, który odbył się na żywo we wrześniu, aby:

✔️ zrozumieć zasady tworzenia czytelnych, poprawnych i skutecznych wykresów, niezależne od narzędzi, które wykorzystujesz;

✔️ przećwiczyć ubieranie liczb w kontekst i perspektywę;

✔️ poznać darmowy, prosty w użyciu i przyjazny program do tworzenia wykresów, który jest świetną alternatywą dla arkusza kalkulacyjnego.

✔️ dowiedzieć się, jak prezentować dane na żywo.

I to wszystko na bardzo wielu przykładach 🙂


Nagranie webinaru jest dla Ciebie, jeśli:

✔️ zdarza Ci się tworzyć wykresy, raporty, rekomendacje w oparciu o dane i zastanawiasz się, jak przedstawiać efekty Twojej pracy atrakcyjniej i skuteczniej;

✔️ chcesz się dowiedzieć, jak ubierać dane w historie, aby angażowały Twoich odbiorców;

✔️ nie wystarczają Ci wykresy generowane automatycznie w arkuszu kalkulacyjnym (lub innym narzędziu) i uważasz je za nieprzyjazne, ale nie wiesz, jakie są alternatywy.

Nie musisz mieć w stopce stanowiska „analityka” lub „grafika”, aby zdobyć i wykorzystywać umiejętność prezentacji danych. 

Zapraszam Cię serdecznie, jeśli wykorzystujesz dane, aby przekonywać / rekomendować / informować / raportować / inspirować i oczywiście… podejmować decyzje!

Niezależnie od sektora i branży, którą reprezentujesz, bo przecież dane są wszędzie.


✉️  A jeśli chcesz poznać moje podejście do prezentacji danych, zapisz się na bezpłatny, 5-dniowy kurs mailowy „Jak NIE robić wykresów?” (formularz poniżej).